Przeskocz do treści

MX WORLD

Założyciel MX WORLD

James Lee Walentine to Anglik zamieszkujący Filipiny. Począwszy od swojej pierwszej książki w 1996 roku, James jest autorem ponad sześćdziesięciu książek w oparciu o własną unikalną mieszankę inspiracji, wzmocnienia i rozwoju osobistego.
Jego seria książek została dotychczas opublikowana w piętnastu krajach na całym świecie: Brazylia, Indie, Arabia Saudyjska, Białoruś, Malezja, Ukraina, Indonezja, Filipiny, Nigeria, Wietnam, Izrael, Rosja, Czechy, Wielka Brytania, Egipt. Wkrótce zostanie opublikowane w kilku innych krajach.
Danny Narceda, VP Human Resources, Southern Energy Corporation, zachwycał się po uczestnictwie w wydarzeniu James Lee Valentine:

"Brałem udział w podobnych seminariach w przeszłości i przeczytałem setki książek na ten temat, ale mogę szczerze powiedzieć, że nic nie zainspirowało mnie tak mocno pod podjęcia działania jak to seminarium."

Jest znany z serii "Empowering" oraz "Extraordinaire". Video Jamesa z 2008 roku.[su_youtube_advanced url="https://www.youtube.com/watch?v=uOMVrssdYBs" controls="alt" autohide="yes" rel="no" modestbranding="yes"]
Więcej informacji o James Lee Valentine znajdziesz tutaj i tutaj

James Lee Walentine w 2011 roku założył popularne programy z rodziny MX Millionere które działają i płacą do dzisiaj. James zapowiedział że jego programy będą zarabiać do 2020 roku.
Najnowszym pomysłem Jamesa jest MX WORLD.

Rejestracja w MX World

Opis

W MX WORLD zyski firmy są dzielone pośród wszystkich aktywnych użytkowników. Kupujemy Adpack (paczki reklamowe) i oglądamy min. 10 reklam raz na 24h.
Otrzymujemy z każdego Adpack'a do 2,5% zwrotu dziennie aż do 110%. Mamy 3 rodzaje Adpack'ów 5$, 25$ i 50$. Paczki możemy również kupić w Euro i Btc. Każdy z nich nalicza do 2,5%, w zależności od wykupionego abonamentu.

Minimalna kwota do wypłaty 25$.

Adminem MX WORLD Janusem Nowakiem. Janus pochodzi z Opola, obecnie mieszka w Niemczech.

 

Rejestracja w MX World